Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz pocokxx #12742 üzenetére

    Nocsak, azt nem is néztem. Megmondom őszintén elfogult vagyok az eeepc-kkel, megfordult már jó néhány nálunk, s most is használok.
    De, ez a Lenovo ár/érték arányban nagyon meggyőző.
    Van rajta hdmi, vga, proci is erősebb, illetve ez már 12".

    ..ugye nem elég, ha van HDMI, kell hozzá vas is, h lejátsszon egy br filmet. Ennyire nem vagyok toppon, nézz utána, h ez a vga mennyire erős, hd rip-eket 1000%, h szépen lejátssza, s már az is nagy élmény egy Full HD TV-n. (..én általában azokat nézek, azért mondom)

    mod.

    canney jól mondja, akkor már érdemes azt is megnézni. :)
    Visszaolvasva sokan a zsanérokra panaszkodnak, de meg kell érteni, h egyszerűen ez nem az a kategória, ahol belepakolnak + fél kiló fémet merevítésként. Tény, h nem hatnak legstabilabbul az eeepc zsanérok, de pl. az én 1005-ösöm már lassan több, mint 1 éves lesz, ha ésszel van nyitogatva - nincs feszegetve abszolút nem fog kilazulni.
    Ami viszont még eszembe jutott; szinte az összes 12"-os eeepc billentyűzete egy az egyben mozog, pontosabban, mint ha nem lenne alatta elég "anyag", s gépelésnél hajlamos "benyomódni", remélem érthető mit akarok kihozni. :)

    Nova96

    Először azt konkretizáld, h 10 vagy 12".

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • rakal

    senior tag

    válasz pocokxx #12742 üzenetére

    Szia!
    Én is vettem egy EEPC 1215T-t.
    Az MSI Wind U100 is szuper,de azt hiszem most végre ,megtaláltam
    az igazit...
    Méret képernyőfelbontás,méret,gyorsaság,minden ok.
    Persze a Windows 7 home premium felejtős,az eredeti,4 particóra osztott merevlemezzel együtt....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák