Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabicsepp

    aktív tag

    válasz Gerrryy #12371 üzenetére

    A 1215n-ről ha visszaolvasol, elég sok fórumtársnak van negatív tapasztalata.
    Egyébként mint mindegyik "újabb" asusnál, itt is illik vigyázni az idióta vékony dugójú töltőcsatlakozóra.
    Én egy 1201n-el tudnám hasonlítani, valamint egy 1005pe-vel.
    A billentyűzete kellemesebb mint a 1201n, de 1-2 billentyű kissé érzéketlen (pl. space). A jobb egérgomb is elég nehézkes, legalábbis ami nálam van, annak ezek a nyavalyái.
    A procija rendben van, a 1201n-hez képest érezhetően fürgébb a gép, a kijelző képe is szebb. Ennek az akkuja nekem már megfelelő. A gép jóval hűvösebb és a venti csendesebb számomra mint a 1201n, ölben is használható végre. 3d-ben is gyorsabb, tetszik hogy csak akkor megy ha kell (nekem az aero ki van kapcsolva, klasszikus windows téma). A szabad ram 2 giga, nem szippantja le a 256 megát, win7 alatt jól jön néha.
    Szóval nekem bejött a gép, de nem ajánlom a mások által említett negatív tapasztalatok miatt.

    Ár/értékről nem nyilatkoznék, mert céges. Nekem magánemberként nincs se pénzem, se szükségem notebookra vagy netbookra.

Új hozzászólás Aktív témák