Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    válasz kokyt #11671 üzenetére

    Szinte mindenhol csak 4 cellás akksival láttam forgalmazni, ahogy a tesztben is pl. Erre hagyatkoztam. Szerinted is vannak hiányosságai, más szerint is, szerintem is. Akkor ezt megbeszéltük. :R
    Nem hasonlítani akartam, csak viszonyítani az ssd miatt. Azért mert vannak benne olyan jellezmők számomra még nem jelent egyet és ugyanazt. És jó dolog a megfelelő anyaghasználat. Azért a tejfölös dobozból jutott az 5101-re is, legalább is díszítésnek.
    És abszolút de igazat adok Neked: Ha a probook-ot üzletinek titulálják, akkor valóban rá lehet mondani erre is. ;)

    (#11670) Dave™: "Ha kiprovokálod, magadra vess" Miután elmondom a véleményem, és Te átmész személyeskedésbe, ez akkor sem engem fog minősíteni... :(((
    "Azért, mert Atom van benne és nem C2D?" Ezt is tényleg utoljára: semmi bajom a netbookokkal!
    "hanem vannak olyan jellemzői, ami az üzleti notebookokra jellemző csak" Egyetértünk: :R
    "#11668: ha jól emlékszem upszilon, nem engem tiltottak ki és figyelmeztettek az új nickemmel is." A fűnyírót meg rajtam kereste a modi.

Új hozzászólás Aktív témák