Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    Sziasztok!
    Olvasgatom itt a topicot, de a válaszok, és az érdemi hozzászólások annyira szétszóródnak, hogy egyszerűbb kérdeznem. A páromnak van 1.5 éve egy Asus EEEPC900-asa, 900-as procc 1GB ram, 16GB SSD. Eddig minden okés, de lassan le szeretné cserélni. Ami szimpatikus, az a lenovo S10-2-es vagy 3-as, mindenképp beépített 3G (HSDPA) modemmel, ugyanis mi a kocsiban napi szinten használjuk, ki-be dugdosni nem olyan jó azt, mint ahogy sokan képzelik. Az autós üzem miatt jó lenne az a beígért 6 órás üzemidő, igaz, most is van autós töltő, de megint más 6 órán keresztül nem foglalkozni a lemerüléssel.

    Nézegettem, ezek az új procik erősebben, jobbak, mint a régi 900-as cerka, ehhez nem fér kétség, viszont írnak mindenfélét, hogy melyikben mi van. Az lenne a kérésem, ha valakinek van lehetősége rá, linkeljen is konkrét típust, az S10-2-ből a lila virágmintás és a gyerekrajzos jöhet szóba, az S10-3-ból elvileg csak fekete meg fehér van, utóbbi érdekes, bár a neten sok helyen látható színesben is. Elvileg az újabbikban már csak a GMA 3100-as videovezérlő van, holott írják még GMA950-nel is, ezt se látom át. A kisebb modellnél jó árnak én 79900-at találtam, a nagyobbnál meg 104 ezer körül.. Perszer csak új, csak számlás jöhet szóba.
    Köszi..

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák