Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Dzsez_ #849 üzenetére

    Ha a wind külméretét vesszük alapul, akkor az 260x180 mm
    Ehhez nem kell más, mint a Pitagorasz-tétel vagy legegyszerűbb módon egy vonalzó és máris megvan, hogy ekkora méretben milyen kijelzőt bír el egy ilyen noti.

    Ezek szerint 316 mm lehet a teljes átló, 13,3 collhoz 338 milliméter kellene, de abban nincs benne a keret.

    Azaz nagyon maximum egy 12"-os kijelzőt lehet beletenni, s ebben az esetben is alig 3 milliméter lenne a keret, ami finoman szólva is semmi.
    Ez igencsak messze van mind a 13,3 colltól, mind a törésmentességtől és legfőképp a 100ezer forintos kategóriától.

    A 13,3 coll pedig azért kellene teljes értékű gépet jelentsen, mivel ekkora méretbe a jelenlegi technika alkalmazásával már akár optikai meghajtót is lehetne építeni, amit persze nem muszáj, de szerintem minden tulaj jó néven venné.

    Ki fognak jönni ilyen modellel is szvshz, azonban egyelőre a mostani telítéssel foglalkoznak. Ha később hozzák ki, akkor újra el lehet adni azt is.

    Egyébként ha látnál a szemedtől, a hozzászólásom végére írtam a ne beszélgessünk róla többet dolgot, azaz zárás képpen.

    Nem a szakemberekkel van a gond és mivel nem kötekedni vagyok itt/nem azért fórumozok, ezért nem is mondom, hogy veled van baj.
    Ha összeírod egy hozzászólásban, hogy pontosan mik az igényeid vagy csak, hogy mire szándékszol használni, akkor szívesen válaszolok részletesen

    Igaz, hogy nekem még csak 4 hónapja van netbookom, illetve előtte is utána is láttam már az összes típust, de nem muszáj hinni nekem.

    Egyébként az opeles topicban sem fognak sohasem Ferrariról beszélni, pedig mind designban, mind sebességével, mind stílusban odaveri, de ettől még nem lesz belőle családi autó.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák