Új hozzászólás Aktív témák

  • EmThor

    addikt

    Néztem notebookstore.hu-n új(nem renew) hp5101 80e. Ez nem rossz. Viszont hogy lehet, hogy 20-30e ft-al drágábban árult szintén új 5101 teljesen megegyezik ezzel, kivéve a magyar billentyűzetet? furcsálltam még h a külföldi teszteken 6 cellás akksit írnak 2mp.-es kamerával, ennek meg 4 cellás akksija van 0.3-as kamerával, utóbbi nem is olyan fontos. Aztán most látm a magyar hp oldalon h a 5101-et már kifutott, de volt vagy 4-5 fajta. az 5102 áfás ára 108e.

    megnéztem ennek a 80e-es 3év garis új 5101 adatlapját hp.hu-n /nn368ea/, 4 cella 28(29)kwh-val stimmel, ahogy a többi adat is (kijelző felbontása + bill. honosítása mindegy), de a webkam ott 2mp-es... ez most elírás?

    végül is hány órát bír ez a 4 cellás akksi meg tudja valaki mondani röviden, ahelyett h beírná h olvassak vissza? (mert megtettem, és köszönöm előre is)

    Sony Vaio M-ről pár órája került ki az első teszt (katasztrófa), a Sony Vaio W szimpatikus (de drága és csak 3cellás akksi ami legalább nem lóg ki), de a Toshiba Nb200 és a Samu N210 billentyűzete jobbnak tűnt, de a samura csak 1 év gari van, a toshiba design tervezőjét meg karóba húzatnám, bár az nb305-ről is nagyon jókat írnak, jó a wifi-je, nem melegszik, stb. (laptopmag.com teszt alapján).

    [ Szerkesztve ]

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Új hozzászólás Aktív témák