Új hozzászólás Aktív témák

  • jorgi22

    tag

    Én is hasonló cipőben járok, vagyis netbook vásárlás előtt állok!
    Bár nálam a kérdés már inkább az hogy eee 901 vagy 1000h!
    Korábban én is néztem a wind-et, de....
    - amikor megnéztem élőben akkor nem tűnt nagyon biztatónak a felépítése (bár ennek ellentmond a wind tulajok véleménye, akik a gépet masszívnak tartják), én viszont azt tapasztaltam, hogy a kijelző kinyitva nem áll stabilan az adott helyzetben, hanem lötyög..
    - karcolódik
    - a billentyűzettel kapcsolatban az elkeskenyített kurzor-gombok nagyon idegesítőek (van egy FuSi notebookom, azon is keskeny, és nagyon idegesítő)
    - egyelőre csak 3 cellás akksival árulják (ha pedig pluszba vennél az legalább 15e lesz..)
    - mint kiderült a garancia a továbbiakban 1 év lesz
    - a wifi a kezdetekben nem volt egészen megbízható, de az új driverekkel jól működik
    - a gépet nem lehet otthon szétszedni, bővíteni, mert ugrik a garancia

    És akkor az eee:
    - a felépítése sokkal masszívabb, a kijelző a helyén marad
    - ugyanakkor az 1000h már majdnem 1,5 kg (persze a nagyobb akkuvval a wind is kb ennyi lesz)
    - az 1000h-t még nem láttam magyar billentyűzettel, de mivel a kicsi eee-ken a kurzor gombok nagyobbak voltak többi billentyűnél gondolom, itt sem lesz elkeskenyítve (persze ez a dolog nem mindenkinek számít, de nekem igen)
    - 6 cellás akku 5-6 óra üzemidővel
    - 2 év garancia
    - erős a wifi, még nem hallottam róla panaszt
    - bővíthető a gép

    Egyébként méretre is szinte megegyezik a kettő, mint ahogy a a fentebbi videón látszik. A nagyobb akksivel a tömegük is egyenlő! Az áruk, wind: 95-100e, az 1000h: 110-120e! Szerintem a 10-15e hacsak a nagyobb akksit és a + egy év garit nézzük, már akkor is megéri!

Új hozzászólás Aktív témák