Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Zola007 #614 üzenetére

    Az első három méretből van itthon és ha azért kérdezgeted mindezt, mivel sokat olvasnál a netbookról, akkor nem éppen rossz látású embereknek találták ki. És ezt objektíven mondom, főleg hogy én is szemüveges vagyok 15 éve.

    Mivel a tft panelekek meg van az a hátránya is, hogy a natív (értd megadott) felbontásukban adják a legjobb képet. Mondjuk úgy is fogalmazhatunk, hogy csak itt van szép képük, erre a felbontásra lettek optimalizálva.

    Ebben az esetben viszont nem igazán tudsz a felbontással mahinálni, csak a többivel, mivel a csúnya kép az még zavaróbb mint a kis betű.

    Hidd el, dolgoztam már közös gépen a régi áltsulimban és mivel szem előtt kellett tartani azt, hogy az átlagéletkor inkább az 50 felé húz és olvasószemüveggel nézik a képernyőt, így maradt a natív alatt egy szinttel a felbontás.
    Hát én azt hittem megvakulok a nap végére, de nekik kényelmes volt.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák