Új hozzászólás Aktív témák

  • upszilon

    őstag

    válasz ArrayOfLilly #5848 üzenetére

    Én már túlvagyok ezen a gondolkodáson. Rá kellett jönnöm, hogy kell nekem az 1366-os képernyőszélesség. Viszont 15,6" képernyőméret az a határ, ahol ezen a felbontáson számomra még jól olvashatóak a betük a windows, vagy a linux 96dpi-s alapértelmezésén. 13,3"-on még éppen tudnám olvasni, de az erőltetéstől megfájdul a fejem. Ez alatt pedig nekem már egyszerűen olvashatatlan kategória. Te most éppen 11,6"-on akarnád az 1366-os felbontást. Gondold ezt át. Szerintem ez a mindennapokban egy használhatatlan méret. Hiába nézed meg egy h.market polcán pár percre, az nem ugyanaz, mint majd órákat ülni előtte minden nap. Vannak már 10"-os képernyőn is 1366-os felbontások. Nem mondodom, filmekhez még csak-csak, de ezeken olvasni impossible mission. Ellemben a 10"-os 1024-es méret majdnem azt adja, amit a 15,6"-on az 1366-os. Szóval ha a fő terület az internetezés, akkor szerintem nem szabad ennél az aránynál rosszabban gondolkodni annak akinek a szeme már nem a 18-25-éves kor egészséges értékének felelne meg. Szerintem ez az igazság ebben a felbontásügyben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák