Új hozzászólás Aktív témák

  • ArrayOfLilly

    aktív tag

    válasz Obolony #2664 üzenetére

    Ja-ja, veszek, persze.

    Eddig úgy is lassabb volt, hogy ebben volt a kettő és a másikban volt 1,5. (Mondjuk nem egy nagy különbség abban, amire éppen használtam őket.

    Bill. matrica sajna nem lesz, mert nem vagyok hajlandó se rózsaszínt, se neonzöldet, a fehéret meg nem találom sehol a gyakorlatban, csak olyat, amin nincsenek spec. karakterek. Úgyhogy vettem helyette egy USB-s lámpát, a legkisebb fényerejűt, hogy azért ne legyen belőlem karácsonyfa, sőt, asszem majd inkább csinálok egyet, egy kisebbet, csak egyelőre lusta voltam. Ez remekül működik - a cserélt billentyűzetem viszont szerintem semmivel se jobb. :-(

    Csak most nem az á és az s betű nem műx, hanem a t és a c. Egy ujjal, merőlegesen, egyesével minden karakterre odafigyelve igen, de 10 ujjal, sehogyse. Ennél egy kicsit gyorsabban írok sms-t a telefonomon.

    Még szerencse, hogy nő vagyok és elnézem neki, mert olyan kis cuki. :-) (Bár mindig nagy vágyam volt kidobni egy tévét a harmadikról, csak uralkodtam az ösztöneimen, majd most is azt teszem...)

    http://www.arrayoflilly.com

Új hozzászólás Aktív témák