Új hozzászólás Aktív témák

  • ArrayOfLilly

    aktív tag

    válasz Magnum_ #2619 üzenetére

    Ha garancia, akkor inkább azt mondd nekik, hogy időtartamcsökkenést észlelsz, mérés nélkül. Hogy érezhetően romlik. Ha ezzel elzavarnak és már nincsen más esély, akkor mondd nekik a mérési és egyéb eredményeidet/tapasztalataidat.

    Több helyen tapasztaltam, hogy amikor valamilyen mérésre hivatkozol, akkor mindössze azt kapod válaszul, hogy ja, az a program/műszer/akármi (Everest, HD Sentinel - ezekkel jártam így) egy szar. Ha nem szar, akkor csak nem szabvány, úgyhogy nem jelent semmit, ők mást mérnek.

    Legjobb érv eddig az volt, hogy AZ (valamely fizikai jellemző - esetemben pl. hőmérséklet volt) nem is mérhető, ezért semmi nem számít semmit, majd ők megmondják a tutit.

    Biosos lemerítésre még az is megeshet, hogy a nem rendeltetésszerű használatot vetik be.

    Érdekes módon, amikor magam is annyit mondtam, hogy érzem a kezemmel, hogy meleg, ill. a napi 1200 új bad sector helyett annyit, hogy nem tetszik a hangja, akkor cseréltek azonnal.

    Nem biztos, hogy ez ott is így van, csak készülj fel rá, hogy sok minden megesik, pl. ez gyakran.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.arrayoflilly.com

Új hozzászólás Aktív témák