Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz Siera #20291 üzenetére

    Ez a konfig max használtan fér bele az árkategóriába. Használtan az SSD hát fura megoldás, mert újonnan sem 100% -os. A céges gépemben 1,5 éves SSD -van és nem egyszer volt adatvesztésem, és egyéb nyavaják.

    SSD ről kapásból le is beszélnélek, vagy is utólag vehetsz bele ha még is úgy gondolod, de enélkül szerintem már van épkézláb masina.

    Olvas vissza néhány HSZ -t van bőséggel ajánlat tipp.

    8 órányi akku idő viszont necces. Kevés gép tudja. Nem tudom a 10,1" netbook -ok hogyan viszonyulnak ehhez, persze ők is csak 6 cellás akkupakkal, a 11,6" os gépbe kényelmesen belefér egy 6 cellás akku. ASUS 1225B -ban elég nagy akku van 7 órákat karistolja. Acer 722 -ben ritkább a 6 cellás sajnos, és kisebb is az akku, nem tudom mit bír. Sony van még drágán, avagy Lenovo ból van ezer fajta féle, de őkelme is drága...

    Szerintem egy 11,6" netbook pont megfelelő méret, mert nem pöttöm mint egy 10,1" és még is elég kicsi, könnyű és árban még vannak 100k alatt is.
    Bár a többsége 100k felett van.

    Ha az ár a fontos akkor 10,1" masina, újonnan AMD c60 procival, használtan meg amivel éppen van :D

    Használtan ugye már ment egy keveset a masina, de ha nem 2-3 éveset veszel szerintem 2 évet egy már most 1 éves masina simán kibír. Nem mellesleg Acer gyárilag 1 évet ad,amit max 3 ra lehet feltolni a vásárlást követő 90 napon belül. ASUS alapból 2 évet ad, és ezt lehet még 1 évvel 3 -ra megnövelni. Sony alapból 3 -at ad és lehet 2 évvel növelni 5 évre, Lenovo vegyesen ált egy évet ad és max 1 -el növelhető az ilyen kis gépeknél.

    Állítólag túl sokféle gép van, ami valahol igaz, de még sem eléggé jók a konfigurációk, mert mindegyiknek van valami rákfenéje, ha más nem hát az ára... :D

    Jaaa lemaradt. : Nokia Booklet
    Soha nem láttam, egyszer olvastam hírekben, aztán a paraméterek ugyan jók, de a valóságban nem tudom, ill, hogy mennyiért van használtan... Ha van egyáltalán... 16 celás akku jól hangzik...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák