Új hozzászólás Aktív témák

  • haris

    őstag

    válasz ész ventura #19688 üzenetére

    Atya ég, 70ezerért meg ne vedd.
    Egymagos iszonyat lassú processzor.
    Bármi mást veszel, mindennel jobban jársz mint ezzel. Egyetlen előnye lehet az hogy rózsaszín, de mivel gyereknek lesz, azt lehet 2hét után megunja,és majd fehéret akar inkább, mert épp az a menő.
    Mi itt inkább az AMD vonalat fogjuk ajánlani, de a döntés a tied.

    Mivel az én lányom is 13éves, és nálunk -barátnői nyomásra- a Sims3 futtatása is elvárt kívánalom, így erre a feladatra az E450-el szerelt AMD a legalkalmasabb, de az biza 110+ezer HUF. Vagy nemsokára befut ennek az utódja E2-1800. De nem lesz nagy előrelépés az E450-hez képest.

    Az én ajánlatom egy használt, netbook a hardverapróról E450-el:
    pl Ideapad S205
    vagy Lenovo E125 bár ez nem túl lányos

    Ha a Simset ki tudod zárni teljes bizonyossággal, akkor azért bármely újonnan kapható, de már 2magos processzorral szerelt netbook jó lehet. Asus 1015bx, Asus x101ch, Acer D270
    Amire viszont figyelj, legalább 2giga ram legyen benne, ha fontos a hordozhatóság, akkor minél nagyobb akku, illetve az X101-nek létezik egy nagyon olcsó, de csak 8GB-os háttértárral rendelkező verziója, de azt senkinek nem ajánlom.

    Ha van kiszemelted, kérdezz bátran, nem tudhatom milyen boltot preferálsz, persze ha kell, azt is ajánlunk.

    AxBattler:
    Mire megfogalmaztam, és megcsináltam a gyerek vacsiját, Te beelőzöl?
    :D
    Az a használt S205 elég bíztatónak látszik. Nem is értem, hogy nem vitték még el.
    Vasárnap már jegelve is volt, aztán mégis megvan még. Valami lehet vele, amit nem tudunk?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák