Új hozzászólás Aktív témák

  • haris

    őstag

    válasz mm89 #18313 üzenetére

    -Igen bírja is, fényerő kb 90%-on általában 6 órát megy, nem szoktam megvárni, hogy lekapcsolja magát.
    -egyelőre nem próbáltam még hdmi-vel kitenni a képet, csak ölben/kézben tartva használom ezért is akartam minél könnyebbet, és ezért estek ki a hagyományos notebookok.
    -a video drivert alapból feltette, és gond nincs vele. A bluetooth-t és a webkamerát biosban lekapcsoltam, mivel nem használom, de úgy olvastam, másoknak kellett hegeszteni, mert nem ismeri fel magától a 11.04-es ubi.
    -touchpaddal semmit , csak az érzékenységet, oldalsávokat, tapiképességet kel belőni, a saját kezedhez. Ha pöcökegeret akarod használni, és miért ne akarnád, akkor egy Pointing devices nevű alkalmazást kell feltenni szoftverközpontból.

    én kezdő vagyok ubuntuból, úgyhogy sokmindenre ne számíts tőlem, de mivel még én is megoldottam, nem lehet nagy ügy. Most tervezem kubuntu-ra átállni, mert az most szimpatikusabb, de azt hiszem még kipróbálom a bodhi linuxot előtte, sokan dícsérik itt a ph!-n

Új hozzászólás Aktív témák