Új hozzászólás Aktív témák

  • haris

    őstag

    válasz Rav3n02 #16937 üzenetére

    Szerintem nem nagyon kell figyelni semmire. Én 2 évig használtam egy eee2Gsurf-t. Win XP-t tettem rá, persze nagyon n-lite-olva, de futott gond nélkül. most a lányom használja.
    A legnagyobb hiba nem a 4GB SSD, hanem a nagyon gyenge processzor. Softveresen le van szabályozva (azt hiszem 633MHz-re) de még így is zabálja az akkut (max1,5 -2 óra), és melegszik. Van program, amivel fel tudod oldani és referencia órajelen futtatni a procit (900MHz) de akkor sem lesz valami fürge, ellenben sokkal gyorsabban merül, és sokkal forróbb lesz.

    A feleségem eee904HD -jében is ilyen processzor van, azzal a b@szott nagy akkuval újonnan 4-4,5 órát bírt menni, ma már csak 2 órát megy akkuról. Youtube 240p és 360p kicsit szaggat, de elviselhető, e felett nézhetetlen. Mivel ez HDD-s, itt nincs gond lapozófile-al.

    Én az eee2G surf-ben letiltottam biztos ami biztos...

    Ha nagyon eltökélt vagy, akkor vedd meg, de alig többért azért lényegesen jobbak vannak...
    A 7colos kijelző kínszenvedés...
    Viszont nem hiszem, hogy kell bővíteni a RAM-ot, 512 bőven elég, nem az a szűk keresztmetszet, hanem a proci.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák