Új hozzászólás Aktív témák

  • carrot

    tag

    Rövid élmény beszámoló a tegnap vett Lenovo S205-röl. E450, 2gb ram, 250gb, ati 6320.
    Az összeszerelése tisztességes. Nem recseg, ropog, igaz müanyag, d tetszik a hullámos minta. A kijelző lehetne merevebb, d nem katasztrófa, zsanérok pd szintén elég merevek. Újlenyomatot gyüjti, de melyik nem ebben az árkategóriában.
    Hütése jó, meglepődtem, mert legutóbbi amd platformost gép olyan meleg volt az ölemben, h jaj, persze ez nem csak amd hibája lehet. Ventilátor halk, felsüvít olykor megterhelés alatt, de az sem hangos.
    Teljesítményről annyit, h nekem elég, sőt. Külön pont jár a billentyüzetért, és tapipadért, élvezet használni, még x40, x60s után is! Kijelző a sokásos fényes, bár nekem annyira nem tünt annak. Akku teljesítményről nem tudok mit mondani, még nem teszteltem annyit, majd munka alatt kiderül, de annyit meg biztos kibír. Most 44% van és 1:45 ír ki. wifi-vel, office-szal, chrommal, meg még telepítek stb. szóval van olyan 5 óra cirka per kábé.
    105ezer magyar pénzbe került ha átszámolom, mert nem Magyaro.on vettem. Elégedett vagyok, de majd kiderül mennyire.

Új hozzászólás Aktív témák