Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz Lalee #16224 üzenetére

    Kérdésem az lenne, hogy gondolom az oprendszert valahogy telepíteni kell a rejtett particióról, meg tudom akkor osztani a merevlemezt?

    Szerintem igen. Viszont én a gyári op. rendszert azonnal törölném. Tölts le egy Win7-et, a legális serialodat meg írd be és megvan a jogtiszta rendszer, ami nincs tele felesleges alapprogramokkal. Win7 hivatalos MS programmal pikk-pakk rárakható pendrivera és telepíthető optikai meghajtó nélkül.

    Ha nem használom a gépet pár órát vagy éjszakára akkor kikapcsoljam mint az asztalit vagy elég az altatás vagy hibernálás?

    El is altathatod, ha nem akarod ki-be kapcsolni. Hibernálás akkor érdemes, ha onnan akarod folytatni a munkát ahol abbahagytad.

    Mennyire bírják a folyamatos működést? Néha kéne 1-2 napot mennie egy külső vinyóval. Lehetséges vagy ne erőltessem?

    Nem tudom mennyire bírják ezek a csilli-villi EeePC-k a 24 órázást, de szerintem egyszer-kétszer nem hal meg tőle.

    Vírusírtónak, tűzfalnak a NOD pakkot elbírja?

    El, de én NOD-ot nem ajánlok, kivéve ha megvan már jogtisztán.

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Új hozzászólás Aktív témák