Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Thunderzolee #14838 üzenetére

    Passz, pénzt nem adnék érte az 100 :N

    Kicsit hozzáértőbb szakikat kérdezném (tehát nem aki 1 hónapja még engem kérdezett priviben, hogy mi az az Intel GMA, vagy épp aki összeolvas mindent, de nincsenek naprakész IT-s ismeretei), hogy ennek az izének amit Minix S3100-nak hívnak és ipon-ék szerint nincs HDMI-je, de én élőben láttam rajta és sajnos csak ezt a "tesztet" találtam róla mert még a gyártó honlapján is csak az elődmodell létezik :Y van-e alternatívája, illetve érdemes-e vele foglalkozni egyáltalán?

    Ami pozitívuma az a viszonylag jó ára és a 2 év gari, aránylag nagy, de még a 15,4"-osokhoz képest mindig kis méretű méret/kijelző, HDMI, a csipszet elvileg HW-sen támogatja az .mkv és egyéb nagyfelbontású anyagokat is, a billentyűzene is elég nagy.
    Ami már kevésbé jó, hogy a cikk szerint (ellentétben a sok helyen feltüntetett 2kg-s súllyal) 2,5kg aksival (eszerint a 15,4-esek súlyadatai aksi nélkül értendőek, vagy valósak és súlyban nincs különbség csak méretben, ezért cserébe egy vérszegényebb procit kapunk) A kijelző és a kerete nagyon vékony ami jól néz ki, de ennek következménye, hogy kézzel simán ívet lehetett bele hajlítani, szemben a 10"-osok vagy a nagy 15,4"-osok sokkal masszívabb merev kijelzőjével.

    Az egész cucc az Acer 722 eltűnése miatt jött egyébként képbe, mert ahol még van ott is 20k-val drágább, mint ez az izé (igaz nekem szimpatikusabb (kisebb/könnyebb/masszívabb hosszabb az üzemideje) és strapabíróbbnak is tűnik a 722)

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák