Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Numspa #13263 üzenetére

    Ezzel csak az üzemidőre akartam utalni. Nem jelenti hogy non-stop akarok filmezni, csak hogy ha akarnám akár még meg is tehetném. Halkan megjegyzem hogy a kertben hintaágyban hanyatt fekve nagyon jól tud esni ha megnézek 1-2 filmet. Illetve melóban unatkozás közben. Oda meg nehéz lenne elvinnem a 120 centis plazmát :D
    Nálam a netbook az nem csak 1 dologra jó, hanem több mindenre is használnám. Ezért van okos telefonom is, mert kb 8 féle tevékenységet végzek a segítségével, míg sokan azt hangoztatják hogy baromság okos telefont venni. Nekem nem az, mert én ki is tudom használni a funkcióit.

    Szóval kérlek alássan... ne mond meg hogy nekem mi lenne a jobb. Hagy engedtessék meg az a luxus hogy én döntsem el, az én ízlésemnek és igényeimnek milyen típusú eszköz felelne meg. Ezen a fórumon csupán arra kértem tippeket és bővebb információkat hogy az általam vázolt paraméterekkel összeegyeztethető készülékek listájából melyik szemet érdemes lecsippentem. Szóval köszönöm az érdemi hozzászólásodat, de kérlek a jövőben szorítkozz a lényegi megnyilvánulásokra és ne a kioktatásra, leszólásra. Remélem nem sértettelek meg, mert távol álljon tőlem hogy ilyet tegyek, de van egy bizonyos mentalitás amit nem szívlelek és nem állhatom meg szó nélkül, ha valaki ezt a stílust megengedi velem szemben, holott én úgy érzem nem szolgáltam rá.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák