Új hozzászólás Aktív témák

  • bdany89

    csendes tag

    Üdv!
    Egyetemista vagyok és szeretnék egy laptopot(esetleg netbook-ot) vásárolni. Nincsenek tapasztalataim etéren, szóval szívesen veszem a véleményeket és a tapasztalatokat. Nem játékra, hanem programozásra/netezésre/filmezésre(nem kell nagy képátló)/irodai munkára szeretném majd használni a masinát. Kinéztem már pár gépet, de erősen hajlok a kis méret felé. Kérdésem, hogy egy ilyen intel centrino atom 1600 MHz-es processzor mit takar? Jópár notebookos és laptopos oldalt elnézegetve úgyláttam ez a netbook-oknál a legerősebb proci. Ha rosszul tudom akkor plz mondjátok melyik. Szóval netezésre,irodai munkára ill. filmezésre jó lenne-e egy ilyen fajta proci egy kis netbook-ba? 2-3 évig nem szeretnék újba invesztálni, szóval az is lényeg, hogy ne avuljon el nagyon gyorsan(legalábbis internet és egyéb munka szempontjából). Pár kis gép amit kinéztem: Toshiba NB100-10X -2G ,
    HP 2133 (KX872AA) , Lenovo IdeaPad S9e Black (NS838HL) , MSI Wind U100 Black-2G. ezek közül a Toshiba van a legjobb árban (100eHUF) és 2 gigaDDR2 memó ill. a 3 év jótállás is csábító. Vélemények?

    ASRock P4i65G,P4 3GHz HT, 2x1Gb Samsung Brand RAM, Club3D ATI 9600XT(256Mb)

Új hozzászólás Aktív témák