Új hozzászólás Aktív témák

  • Borsó

    csendes tag

    Sziasztok!

    Netbook vásárlás előtt állok, már napok óta olvasgatok és böngészek, tipródom, hogy mégis milyet vegyek. Sokat utazom, mind magán, mind üzleti ügyben és 60 kg-s nő lévén már baromira unom cipelni a többmázsás laptopomat, így egy ilyen kis szépség, ami egy nagyobb női táskában is elfér és min. fele olyan nehéz, elég vonzónak tűnik.

    Amire kell: áttölteni a képeket a fényképezőről a vinyóra, megnézni az emaileket, interneten böngészni, msn, skype. Napközben szabadtéren wifi-vel böngészni (ezért gondoltam a matt kijelzőt).

    Laikusként az alábbi listát raktam össze:
    - matt kijelző
    - minimum N450 proci (vagy jobb)
    - 6 cellás akksi
    - Bluetooth (de nem feltétel, egy usb BT is megteszi)

    Tetszik az Acer 532h és az Asus 1005PE, ha jól láttam a kettő között csak garanciában van különbség.

    Nagyobb gépként esetleg szóba jöhet az Acer 752 vagy a Lenovo S12 ULV procival, ezek már 11,6 és 12,1 colosak, viszont ha jól olvastam mindkettőnek fényes a kijelzője. Vagy ezek már túl nagyok? Sajna elég nehéz olyan helyet találni, ahol élőben meg tudnám nézni őket egymás mellett..

    Esetleg egyéb típusok? Minden véleményt és tapasztalatot köszi előre is http://prohardver.hu/dl/s/n1.gif

Új hozzászólás Aktív témák