Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz mixery01 #999 üzenetére

    Acert nem ajánlom én sem, de lesznek akik majd megvédik. Akiknek van az ismeretségi körömben azoknak vagy volt vele gondja vagy semmivel sem jobb mint más hasonló kategóriás noti. Szerintem (!)

    MSIvel nem nagyon szoktak gondok lenni
    Asust inkább hanyagolnám.

    Dell, Lenovo, Toshiba szerintem a legjobbak, sorrend nélkül, típustól függően
    Illetve HP business kategóriás laposai, de amik tényleg azok! Ugyanis sok helyen szeretik pl a 6720s sorozatot is business classnak emlegetni, pedig köze nincs hozzá. Amire xxxxB betűre végződik, azok a minőségi laposok.
    Illetve HP-compaq gép legyen. Pavilion szériét kerüljed messziről

    HP Renew gépek közt is érdemes szétnézni, pl [itt], ugyanis 30%-kal olcsóbban vehetsz egy tökéletes gépet (vagy gyári visszahívott vagy bemutatódarab vagy hibás alkatrésze volt, de újra cserélték) és origi HP garival vehető, ráadásul még garanciakiterjesztést is vásárolhatsz hozzá

    Röviden ennyit, de itt többet tudnak az aktuális kínálatról :[link]

    wajk: legközelebb mond is meg neki, hogy hova menjen, ha már elküldöd máshova

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák