Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lordus

    senior tag

    Elnézést kérek!!! Nem tartozik szorosan a témához, de nem tudom, hova forduljak, valószínűleg számotokra teljesen együgyü kérdésemmel:
    Tehát nem nagyon foglalkoztam azzal korábban, hogy egy MP3-nak legyen fotója, albuma, szép elnevezése, ilyenek, de most az autóm tudja azt, hogy ha feltöltök albumokat, akkor megjeleníti a képet, előadót, stb...
    A gondom a következő:
    mindent be tudok állítani, egyet kivéve: a kép. sajnos az van, hogy kipróbáltam pár ID3 tag szerkesztőt (ha jól mondom) és bizonyos esetekben jó lett, míg más esetekben az autó NEM azt a képet mutatja, amit beállítottam, és amit mondjuk a media player is mutat. Na ez hogyan lehet?! Egy képet pl. berakott vagy 5 albumhoz... némelyiket sikerült módosítani, másokkal bármit csinálok, ugyan azt mutatja. (nincs kép a mappában, gondolom az mp3-ba lett beépítve) és hiába mentek neki másikat, akkor is azt mutatja.
    ebben szeretnék segítséget kérni, valami újabb, okosabb szerkesztőt, hogy azt a pár albumot, amit hallgatok, egyszerűbben ki tudjam választani a kijelzőn. (akár privátban, röviden, hiszen nem ide tartozik) vagy hogyan kellene elnevezni egy mappában egy képet, hogy az felülírja az mp3-ba mentett képet és előbbit mutassa? cover.jpg esetén mutatja, ha nincs semmi az mp3-ba beépítve, de ha van, akkor azt mutatja. köszönöm szépen.

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

  • Lordus

    senior tag

    válasz -NoVa- #35808 üzenetére

    köszi mindkettőtöknek, igen, valamit biztosan elrontok, csak nem tudom mit. mert egyiknél jó amit csinálok, másiknál nem... pl egy 7 cd-s albumnál a media player szépen mutatja a 7 cd borítóját, az autó meg egyet, ami egyik sem, amit korábban beállítottam, hanem valami korábban belementett lehet... de azt nem tudom eltüntetni... megnézem ezt a progit :) valami mp3tag és mp3 tag expressel próbáltam egyébként. a fura az, hogy minden más működik szépen, a "track1"-eket szépen sikerült megformáznom és bár track1 a neve, az autó szépen mutatja, sőt, sok albumnál hibátlan a kép is, míg párnál nem... és utóbbiaknál bármit csinálok (teljes kép törlés, cover.jpg mappába rakás, kép kicsinyítés, stb... semmi reakció...
    s4tch: én is erre gyanakodtam, hogy ott rontok el valamit, hogy a fájlokhoz hozzárendelek ugyan egy képet, de az autó a mappát nézi?! de ahhoz nem tudtam képet rendelni... pedig itt lehet a kutya elásva, hogy valami felülírja a fájl/kép beállítást, ami ennél feljebb való... próbálkozom... köszönöm

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Új hozzászólás Aktív témák