Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Padan

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lenne egy nagy problémám, és remélem tudtok segíteni, mert én két napja nem jövök rá a megoldásra. Persze, lehet, hogy az orrom előtt van a dolog.

    Tehát:
    Van egy Sansa Clip 1GB-os mp3 lejátszóm. Sehogy sem mennek fel rá zenék. Elolvastam a kezelési útmutatót és mindent pontosan teszek. A szinkronizálás után ki is írja az eszközre a Media player, hogy rajta van zene, rajta van a lista. Megtudom nézni file kezelő programmal is, valóban rajta vannak. amikor leveszem a gépről, a lejátszó tök üres. azt írja "No songs". Bemegyek a System indo -jába, és 0 Songs, 0 albums, 0 playlist szöveg fogad. Újra és újra próbálkoztam, mind untalan erre jutottam. Próbáltam Drag and Drop módszerrel is... sikertelenül. Egyszer, egyetlen egy számot felismert, kb az 1000-ik próbálkozás után, ám, amikor le akartam játszatni vele, akkor azt írta ki, hogy Szinkronizáljam a zenét, hogy le tudja játszani. Nem értem a dolgot. Próbáltam a Reset funkciót is, de nem változott semmi. Van Format funkciója is, de arról nem ír a kézi könyv, hogy mit is tesz a lejátszóval, így azt még nem próbáltam.

    Remélem tudtok segíteni, mi a fene lehet a hiba. A gyors választ előre is köszönöm. Gyula

    Ha meg akarnám nevettetni Istent beszélnék neki a terveimről.

  • Padan

    csendes tag

    sziasztok!

    Köszi a segítséget, de közben kipróbáltam mi van ha benyomom a Hold gombot miközben másolok rá, és úgy faxa lett. :C

    De nagyon köszi a gyors reagálást. sziasztok. :)

    Ha meg akarnám nevettetni Istent beszélnék neki a terveimről.

Új hozzászólás Aktív témák