Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • letoltobeze

    aktív tag

    válasz kemcso #35285 üzenetére

    Szia Kemcso,
    "Az alapkérdés, hogy mit szeretnél?"
    Hát valahol az elején vagy itt, vagy inkább egy kapcsolódó topikban ezt már leírtam.
    A dolog úgy kezdődött, hogy volt egy iPhone7+FiiO Q1 Mark II + SoundMAGIC E30 - om így hallgattam zenét. De szerettem volna egy fejhallgatót is. Régi hifis ismerősömnél hallgattam még vagy 15-20 évvel ezelőtt egy Sennheiser HD600-át, az maradandó élmény volt. Vettem hát egy ilyet, de a fent említett hajtás nem volt igazán elég hozzá.
    Már nem emlékszem pontosan hogy hogyan akadtam az RME ADI-2-be, azt hiszem a DAC-os/erősítős topikot olvasgatva, vagy az Amazont nézegetve, de mindenhol dicsérték.
    Mivel fejhallgató kimenet is volt rajta, azt gondoltam, akkor erre is jó lesz - és végül is jó is, ahogy én is tapasztalom, meg más is írt róla. Csakhogy az iPhone nem igazán passzol hozzá (bár lehet ez is csak beállítási probléma) ezért kerestem egy DAP-ot (amúgy is elegem volt az iPhone macerás kezelhetőségéből meg korlátaiból)
    [A KANN az tök véletlenül jött egy itteni bejegyzés kapcsán (black friday, akciók stb. mindegy, nem bántam meg, jó kis cucc)]
    Na de a HD600 nem annyira jó az ADI-val, ezt más is (fattyú) megerősítette.
    Szóval kellene egy kompatibilisek fejes.
    Emiatt jött aztán a többi cucc, némelyik kicsit meggondolatlan módon (nem baj, majd kiheverem)
    Írták már mások is, hogy egy hálózati lejátszó kellene inkább az ADI-2 elé. Majd lesz az is. De előbb az lesz, amit Kammerer javasolt, vagyis használni útmutató-tanulmányozás...

  • letoltobeze

    aktív tag

    válasz kemcso #35285 üzenetére

    Amúgy ha tudsz ajánlani hozzá (ADI-hoz) egy jó erősítőt, akkor szívesen veszem.
    Egy LOXJIE P20-al már próbáltam, azzal nem jött be, de most már azt gondolom, hogy az is lehetett beállítási gond, mert azt is csak összedugtam...

Új hozzászólás Aktív témák