Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz wolfman #31847 üzenetére

    Én az összes Fiio dap-ot gyengének tartom az x7-esek kivételével. Azokat nem próbáltam még eddig, aztán lehet, hogy ők sem lesznek kivételek. Az x5 v3-at tartom a legbotrányosabb modelljüknek.

    szerk. Az M3-at sem hallottam még, de olvasatok után nem miatta változtatnék az "összes" kitételen.

    [ Szerkesztve ]

  • Carlas

    senior tag

    válasz wolfman #31847 üzenetére

    Igen. Próbálj ki az ijoe-nal egy rendes fülessel egy fiio x3 III-at aztan valahol egy ibasso dx80-at, vagy akar egy Astell & Kern Juniort, vagy a Cowon Plenue D-t. Rögtön meghallod mi a gond. A fiio szerintem franko lejatszo de neha erdekesen fejleszt. Technikailag tok jok az adatok aztan amikor meghallgatot dobhatod ki a technikai adatokat a francba. Jo csak azert lehet mert 70e-ért csomo minden van benne, de semmi sem tul jo. jobb lenne ha BT, meg balanced kimenet se lenne de csereben baromi jo hangja lenne. Nekem egyaltalan nem dinamikus a hangja. Meg volt X1 es X3-am es hatalmas csalodas lett a vegen. most teszteltem a napokban oket es sokkal jobbak vannak kb ennyiert vagy picit tobbert. En mast valasztottam tobbert, de ha ilyen arban neznem akkor. Cowon PD /van a J is de az ugyan ez kb/,A&K Junior, ibasso DX80,. Amit meg olvasni (bar ehhez tobb hasznalat kell) hogy a Fiio szoftverbe azert vannak bugok,az X5III-nal sokszor crashel es fagy az android. Szerintem a hiba a tipikusan jo aron mindent adunk de semmit nem igazan jol. Attol fugg mi a kereted. De amiket irtam itthon kaphatoak a cowon pl85e., ezen felul van kinti rendelessel is pár.

    [ Szerkesztve ]

    Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Új hozzászólás Aktív témák