Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz Bodz #31836 üzenetére

    Abban maximálisan egyetértek, hogy csak egy adott készülék esetében van értelme vizsgálni a szimmetrikus vs aszimmetrikus jelút hangképét...terét (mert kizárólag ott a difi)....de nyilván nem az a cél, hogy egy teljesen más, de aszimmetrikus felépítésű dac-amp-ot hasonlítsunk egy teljesen más kiépítésű szimmetrikushoz...

    Adott készülék esetén érezhető a térben változás, ezt akár be is lehet mutatni mindenkinek, ez nem egy placebo jelenség...nem sejtelmesen a távolból előtűnő...mintha ez meg ez más lenne szindróma...de hogy ez hogyan viszonyul egy eleve nem szimmetrikus erőlködőhöz az más tészta...

    Amit megtapasztaltam; ha van egy adott eszköz, ott a szimmetrikus kimeneten jobb a tér leképezése mint aszimmetzrikus kimeneten...

    És nem a balanced kiépítés az Isten...ebben is egyetértek...

    LPG nem szimmetrikus, még is sokan a világ egyik legjobb dap-jaként tartják számon a mai napig....

    Egyébként a polémia abból indult ki, hogy épp én javasoltam, amennyiben nincs az adott készüléken belül teljesen balanced kiépítés akkor ne sz@rakodjon 2,5-es balanced kábellel (amit egyébként is a világ legszemetebb dolgának tartok) hanem maradjon csak a jól bevált 3,5-esnél...ez azt hiszem nem térítés volt a balanced mód mellett... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák