Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adammkaa

    senior tag

    válasz lugosi #17222 üzenetére

    Képzeld vettem egyet barátomnak mert megkért , kellett neki egy jó hangminőségű lejátszó, de nem tetszett neki a kis kijelzője. Egy fülhallgatót vettem amúgy is, másikat visszamondtam, és visza is utalta a pénzt. Nem tudom hogy jön ide az iriver.....

    Ezért eladom a használt lejátszómat. Fülest meg azért cseréltem mert jobban tetszett a hangja első meghallgatás után, sokkal jobban. Nem tudom mit csodálkozol te ezen. Vagy szerinted ha egy bmw m3 után beleülsz egy ferrariba nem cserélheted le az m3 mat mert 1 hónapja van meg és még nem ülepes az ülése? Nincs valami jó megközelítésed a dologhoz. Lehet hogy te veszel egy fülhallgatót és azt használod életed végéig vagy amíg tönkre nem megy, de ha én hallok a jelenleginél jobbat, ami jobban passzol az ízléssemhez, meglehet a jelenlegi 1 napja vagy 6hónapja is, nem befolyásol semmit.

    Máskor meg comment nélkül kuncogj, mert nem vagyok kíváncsi továbbá a magad fejében kitalált dolgokra, és nem is érdekel. Tudod a kérdés feltevése néha többet segít, pl nem járatod le magad.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5 Black

Új hozzászólás Aktív témák