Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maszti

    tag

    válasz majom2 #1142 üzenetére

    Persze, ezt is tudtam már. Mondom már egy ideje ezt használom én is csajom által és semmi gondom nincs vele!

    Majd mesélhetnél az egyszerübb és gyorsabb tag rendberakásról. Van valami taktika vagy külön progi. Szivesen hallgatlak:D

  • rumos14

    nagyúr

    válasz majom2 #1142 üzenetére

    én inkább a könyvtár alapján történő keresés híve vagyok, úgy is úgy tárolom a zenéimet, hogy 1 allbum 1 könyvtár. mondjuk más logikus módszert nem is tudnék elképzelni.
    volt olyan pléjerem, ami tud könyvtár és tag alapján is keresni (iRiver H10), ott ez utóbbit használtam, de csak azért mert a browse-oláshoz 1-el több gombot kellett megnyomni :DDD
    és volt olyanom is, ami cask tag alapján (Sony nw-hd5). itt azért értek kellemetlen meglepetések (tudom az én hibám), hogy a 8 éves mp3-aimnál pár számot elfelejtettem taggelni, azok mentek a sokatmondó unknown artist kategóriába. szintén nem tetszett, hogy a kisbnetűket és nagybetűket külön karakterként kezelte (Slayer és slayer külön artist) ill. hogy amit ilyen ruszki oldalakról töltöttem le, a barmok pl. az artist tag után hagytak egy pár spacet, így a Slayer és Slayer___ szintén más artist lett). ennyi.
    tényleg ízlés kérdése, de fura, hogy pont a trehány és lusta amcsiknak a tag-es keresés jön be (ezt erőltették rájuk?).
    tudom hogy nem muszáj használni, de ez a ''1-5 csillaggal pontozhatom a számokat'' mekkora egy felesleges fasság már. szar zenét eleve nem hallgatok, nem rakok fel a lejátszómra. vagy arra jó, hogy ha túl jó kedvem van, végighallgatom az összes általam szarként kategorizált számot? :D

Új hozzászólás Aktív témák