Új hozzászólás Aktív témák

  • DBAtti

    aktív tag

    válasz looser #9149 üzenetére

    Nem értek különösebben a programozáshoz, de talán megadja amire vágysz a ROCKBOX

    nyílt forráskód - pipa
    minden formátum támogatása - gondolom a lejátszók processzorától, háttértártól is függ, de pippa
    INGYENES - PIPAAA

    hardvert kell alá választani. Nyilván ez a nehezebb és drágább rész. Érdemes elnézni az oldalukra, hogy milyen lejátszókhoz van megírva. -Almásokra többek közt megy, ha a gyári szoftver nem lenne elég jó, én nem ismerem őket.

    Egy iRiver H10-en futtatom, és a gyári szoftverhez képest... fényévekre megelőzi azt.
    Állítható sémák, telepíthető felolvasás funkció, + támogatott formátumok a FLAC, OGG, stb, még a vincsi pörgetésének idejét (Disk spindown) is állíthatom s-onként! Rendes dB értékek, nem rubrikák, stb.. milliónyi funkció. Rá sem ismertem. Egyébként anno 19k-ért vettem újonnan utolsó darabként. Ebben megfelel az általad leírt max. 20k-nak

    Egyébként valaki megírta rá a DOOM1-et is :R - még nem próbáltam.

    Az utópiához csatlakoznék: rendes gombokat akarok látni és rendes fémházakat, cserélhető akkumulátorokkal, egy olyan gépet, amin élmény a ZENEHALLGATÁS (és a vindóz felismeri sima háttértárként ;) ). A többi egyáltalán nem érdekel. Ha a sok mellékfunkció helyett a hang javításával foglalkoznának, vagy csak adnának hozzájuk egy jobb gyári fülest... akkor sem lenne olcsóbb a kenyér :O

    Mindenesetre kíváncsian várom az elvárásaimnak nagyjából megfelelő lejátszók listáját, különös tekintettel újabb darabokra.

    Mire befejeztem ponti_ak nagyjából válaszolt is a kérdésemre :)

    [ Szerkesztve ]

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Új hozzászólás Aktív témák