Új hozzászólás Aktív témák

  • sludgeboyx

    tag

    Sziasztok lemaradásom behozhatatlannak tűnik pár év elmúltával főleg ha olvasom a fórumot :D .nos szerettem volna venni a feleségemnek egy mp3 lejátszót amit már nem is így neveznek (szenzációs :) ) Azt hittem könnyebb dolgom lesz mint kiflit venni a boltban hát...10e alatt egy katasztrófa a kínálat felette sem repdesnek az ajánlatok.100e nincs erre az akcióra max 15e jóindulattal 20e a teteje.Ezt néztem böngészés közben.
    SHMCI C5
    Nem egy utolsó szempont, hogy van kijelzője és elég jónak tűnik (nekem mint laikus.) A Zihan Z1 nekem nem nyerte el külalakban a tetszésem és bevallom elég kínai piacos kinézete van.Persze ettől függetlenül lehet szuper lejátszó csak az előítéletek ugye.Nos a felhasználási terület a városi közlekedésre korlátozódik főleg rock,alternatív zenei irányzatra fókuszálva.Nem feltétlenül baj ha van belső memóriája sem de ha muszáj lehet sd kártyás is.Nem egy vájt fülű audiofil az asszony csak zörögjön v.mi kategória.Ellenben ha már 10e sz*rt kapok teszek rá pár ezrest és inkább minőségibbet vennék.Szóval a fülhallgató mezei bármilyen :D Röviden ennyi köszönöm bárkinek aki helyes utat mutatna és esetleg pár linkel megszórna.

Új hozzászólás Aktív témák