Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    Van valakinek bármi tapasztalata Ruizu lejátszóval? Elsősorban X02/06-tal kapcsolatban érdekelne vélemény, hogy érdemes lenne-e megvenni? Barátnőmnek lesz, utazás közben mp3hoz, piston 3as füles mellé, illetve rádiót hallgatni utazás közben.
    Tehát a hangzás annyira nem szempont (nem is lehetne elvárás ugyebár ilyen alacsony árkategóriában:B), inkább hogy egy töltéssel sokáig bírja (amiben elv jó). Vélemény pedig a tartósságáról érdekelne.
    Néztem egyébként az X10est is, de arról még annyit sem találtam, mint a másik 2ről (arról legalább head-fi fórumon van topik)
    Szóval, ha esetleg valakinek van tapasztalata ezzel a "márkával" kapcsolatban, szívesen várom a véleményeket :)

    Egyébként a 8gbos fekete Sansa Clip + most a MyMemory-nál 25 font (vagy ~36euro, ha jól számoltam úgy jobban jön ki) +2font a szállítás. De itthoni árakhoz képest egész jó. Ha esetleg valaki mostanában venne és nem létszükség számára a magyar gari persze:B

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák