Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz NoOne1976 #12440 üzenetére

    ez egy alternatív firmware. teljesen más, mint a gyári. más a menüszerkezet, mások a beállítási lehetőségek, olyan, mintha egy más lejátszót használnál. persze amint megnézel egy videot róla, látni fogod, hogy milyen, szerintem már ott eldőlhet, hogy tetszik-e a GUI, vagy sem, mert utóbbi esetben már nyilván nem olyan lelkes az ember. bár a grafikus felület is jól testreszabható. nagy általánosságban nem lehet elmondani, hogy miben jobb, pláne annak, aki nem tudja, hogy mivel elégedetlen a gyári fw-t illetően. nekem pl már csak azért is megéri, mert van benne valódi auto-play, ráadásul a bekapcsolástól számított 2-3 mp-en belül megszólal a zene, a gyári fw ennyi idő alatt be sem bootolt.

    adnoctum:
    biztos, hogy olyan jó lejátszó ez, vagy mindig csak mondjuk? :D
    Szerintem amúgy hugyé-szaré fog elkelni, kutyának nem kell ilyen... Riam (imádom!) linkelt egy Meizu E3-at vaterán, arra csaptam le az imént. Ja és annak ellenére, hogy tisztáztam magammal, hogy ez a gyűjteménybe kell, tehát nincs szükség mindenféle önigazoló mesére, még simán meg tudtam magyarázni magamnak, hogy azért jó hasznát fogom venni. Aha, a polcon, a többi mellett...

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák