Új hozzászólás Aktív témák

  • renato

    aktív tag

    válasz attika89 #11703 üzenetére

    miben? sokmindenben.
    wifit elnézzük, de hardverileg is gyengus ma már. felbontása is alacsonyabb mint a wave-nek. de tegyük fel ezt átlagos használat mellett nem is vennéd észre, viszont attól tények. a j3 kijelzője még mindig zsirosodik ahogy elnézegettem pár videot. kár.

    sajna a mai ember nethez van nőve. én is meghalnék nélküle. az internettel és egy ilyen rendszerrel hatalmas lehetőségekhez juthatsz. why? lehet te nem sokat játszanál mondjuk a cowon-odon, de én néha tolnék ezt-azt rajta, ezt minek hivják? szórakozásnak. a cowon itt már nem teljesithet olyan jól, mert nem áll mögötte semmi online bolt, vagy valami ami táplálja. persze lehet netről leszedni flash játékokat ingyen, dehát azok minősége erősen megkérdőjelezhetőek többségében.

    a cowon még lasső is kicsit, bár már jobb mint az s9.

    a cowon olyan drágán adja a készülékét, hogy az vicc. mig a samu hardverügyileg a földbe döngöli és ugye még wifi is van benne. meg én ugye nagy rateyourmusic buzi vagyok, ha letolok egy albumot majd a telón, tudom is rögtön értékelni, pontozni meg minden hülyeség. :D

    tudom eddig a j3 volt az isten, de ennyi pénzért - függetlenül - ez a teló egyszerűen hibátlan.

Új hozzászólás Aktív témák