Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vudu3

    csendes tag

    Sziasztok!
    Én a TB 3beta1-et használom és annak ellenére hogy minden postafiók/más beállítást a felrakása előtt elmentettem óvatosságból kellemes csalódásként nem volt rájuk szükségem, mert az összes beállítást meghagyta az újban, egyenként leellenőriztem, korrekt. A problémám az, hogy a korábbi 2.X-el megegyező beállítások ellenére (pl.:internet kapcsolat) indításkor nem képes használni a DSL kapcsolatot és a kiszolgáló(k)-hoz való sikertelen kapcsolódás hibaüzenetet adja. Ha az indítását megelőzően én vagy más progi (pl.: Firefox) már elvégezte a "tárcsázást", akkor minden korrekt és az összes fiók beérkezett üzeneteit villámgyorsan letölti, messze gyorsabban mint az elődje. Önállóan miért nem képes kapcsolódni? Más is tapasztalta ezt? Az internet kapcsolatom amúgy perfect és optimalizált, minden programom ezen kívül könnyen kapcsolódik (beleértve a vírusokat is :DDD ).
    WonderCSabo:Az csak kerülőmegoldás lenne, az nem normális hogy pont egy levelező progi ne tudjon automatikusan kapcsolódni indításkor. (holott az előző ver. ugyanezen beállításokkal vidáman tudott) Én nem tudom a TB3b1-et beállítani vagy itt van a beta elásva?

    [ Szerkesztve ]

    Andariel

  • Vudu3

    csendes tag

    Esetleg bármi tipp, hogy milyen beállítást ellenőrizzek/reset-eljek? :F
    Utálom a bétákat de most kívételt tettem. Lehet hogy soha többet, bár a fene tudja. Valakinek tesztelni is kell :D

    [ Szerkesztve ]

    Andariel

Új hozzászólás Aktív témák