Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz Foose #5851 üzenetére

    szabof1 leírásai alapján márpedig jó sokan megcsinálták már. Ugyanazt a kisregényt nem fogja szerintem leírni senki újra, felesleges is. Tőszavakban a menete gyári romból indulva. (Ja, és kernel külön nem kell !!! a nightly kell, az maga a cm10.1 rom, meg hozzá a gapps - goggle apps)

    Rootolás - cwm (azaz custom recovery) feltelepítése leírás szerinti újraindítással és beállítással - wipe-ok - rom (pl cm10.1 nightly) feltelepítése - gapps feltelepítése - wipe-ok - reboot

    és már az új rom indul.

    Ha már a root megvolt akkor a leírásból amit linkeltem leszeded a 2ndinit apk-t és feltelepíted, ez maga a cwm mikor a teló újraindul, a leírás szerint beállítod utána, majd mikor újraindítottad és a kék lednél beléptél (de ezek is le vannak írva a leírásban) akkor megcsinálod a wipe-okat, elsőnek data, cache és dalvik, majd install zip és itt betallózod a cm10.1 nightly-t, feltelepül, aztán a gapps-t is, az is feltelepül, majd megint wipe, most már csak cache és dalvik, majd reboot. Vársz türelemmel mert elsőnek sokára indul el, de miután elindult kész is vagy.
    Egyszerűbben nem tudom sajnos leírni, olvasgasd át a szabof1 leírását is, a felkészülőset is meg a cm9/10 telepítőset is, hátha megtalálod mit hagytál ki hogy nem sikerült.

    (#5851) Foose: Már egy egész másiknál jársz, meg ne kavarodj. Szerintem nem orrbaszájba romokat kellene leszedni hanem egyet végigcsinálni míg nem lesz jó, mert különben jól bekavarodsz.
    Amit somi linkelt fájlokat cm10.1-re és gapps-ra jó volt pedig próbára, behelyettesítve a szabof1 leírásban szereplők helyére.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák