Új hozzászólás Aktív témák

  • Foose

    addikt

    válasz chab7 #5890 üzenetére

    Nem nem,nem értesz :) A zöld ledet én arra írtam,amikor a 2ndInit-t raktam fel,de az úgy jó is. Viszont akkor nem jó a boootnál valami,mert nekem csak kék led van bekapcskor,piros nincs. Már én sem tudok mást mondani,csak magamat ismételni,hogy mindent a leírás szerint csináltam. Szóval a boot beállítást is úgy csináltam,ahogy kell. (persze csak kézzel,mert amikor újra kellene indulnia a telónak 2ndInit felrakás után,akkor megáll a moto logónál,de akksi ki-majd vissza be,és akkor lépek az android bootba,hogy beállítsam amit kell. Menteni?? Én nem látok a leírásban olyat hogy menteni. Csak kiválasztja a normál boot-ot majd vissza főmenübe,és reboot system. (persze nekem itt csak sima reboot van az android boot menuben,nincs "reboot system") De ezt úgy csinálom ahogy kell. Viszont ma reggel megint nem kapcsol be,csak moto logó. :( Fogalmam sincs,hol a hiba,már elég sokszor át lett nyálazva a dolog,de engem már az bosszant,amikor újra kellene indulnia,és nem indul. Erre mondta somi52 fórumtárs,hogy ha már van kék ledem bekapcskor,akkor jó az,csak a romot rakjam fel. Ez meg ugye nem megy. Akkor lehet a boottal van valami gond. :F

    [ Szerkesztve ]

    Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Új hozzászólás Aktív témák