Új hozzászólás Aktív témák

  • evitiguF

    senior tag

    Adtam még egy esélyt ennek az új CyanMobile eXperience romnak...

    Alaposabb turkálás után azt kell hogy mondjam, a múltkor hamarkodottan nyilvánítottam véleményt! Mindenre megtaláltam a megoldást, csak TÉNYLEG alaposan át kell nézni a beállításokat, végigböngészni az összes lehetőséget, kipróbálni mindent, még ha nem is tudod, hogy min is fog változtatni, és megnézni utána, hogy milyen lett. A telefon felvételét is lehet állítani, hogy a megszokott módon történjen, vagy a dedikált gombokra legyen állítva, a Status bar nagyságát is lehet állítani, de ez a legkevesebb, amit ott állogatni lehet! Mert a személyre szabhatósága aligha kíván ennél többet! Csak párat említésként: Működő rom alatt lehet betűtípust cserélni, szövegszínt, bootanimációt, a status bar személyre szabhatósága rettentő alapos, mi legyen ott, milyen sorrendben, milyen színnel, állítható az is, hogy átlátszó legyen-e vagy saját szín... szerintem ha most nekiállnék leírni, oldalakat lehetne róla... Az enyémet mostanra beállítottam az ízlésemnek, végigbújtam az összes almenüt, most jön majd a hosszabb próba, meglátjuk egy hét alatt hogy fog viselkedni, lesz-e FC, akksit hogyan kezeli, stb...
    Így jelen álláspont szerint azt mondom rá, hogy jó lesz ez! Aki ért hozzá, kiszedi már a rom telepítése előtt a felesleges dolgokat belőle, hozzáteszi azt, amit esetleg gondol, hogy kellene bele, és máris van egy kellemes kis rom. Nekem személy szerint a cián szín nem jön be annyira, így kell hozzá egy kis témázgatás is... ;)

Új hozzászólás Aktív témák