Keresés

Aktív témák

  • siccer

    csendes tag

    Sziasztok! Olyan problémám akadt hogy a 2.2-es CEE felrakása óta nem megy a wifi azokon a hálózatokon ahol eddig ment. Azt írja hogy wifi connected, de ha bárhova belépek pl browserbe nem tud semmit sem betölteni.
    Van egy hálózat ami műxix de az meg fizetős lenne.(BTOPENZONE)
    Az a bajom hogy egy szállodában vagyok Skóciában és a wifi routeren nem lehet állítgatnom.
    Eddig a defyvel tartottam a kapocsolatot az otthoniakkal, most is csak kölcsön laptopról írok.
    Factory Reset nem lenne jó mert backupot nem tudok csinálni pc nélkül:(
    Segítsetek ha van valami ötletetek, már 2 napja próbálkozok...

  • siccer

    csendes tag

    Helló!
    Elakadtam a nordic rom felrakása közben és nem tudom mi lehet a baj.
    Jelenleg 2.2-es cee froyo van a telon és a wifi nem jól működik ezért próbálom a nordicot. Az 1. hsz alpaján leszedtem a drivereket, RSD 5.3.1-et és a linkről stock nordic froyot (187 MB)
    elindítom az RSD-t látja a telót (bootloader9.1 van rajta), látja a fájlt és ha startot nyomok kapok egy failed üzenetet, egyszer már újraraktam az RSD-t, átnevezetem a nordic file nevét is rövidebbre, az sbf.gz kiterjesztésből letöröltem a .gz-t a végéről, de nincs tovább.
    A 4. pontban leírt:
    "4, Amennyiben mégse, nézd az rsd lite könyvtárában a hiba logot, és esetünkben az x.sbt-et nevezd át akkorára, amennyi karakter az error logban volt, például, ha az error log ahzrtze, akkor az x.sbf legyen xahzrtze.sbf (xda forrásból)"- dolgot nem tudom hol keressem , az RSD könyvtárban csak 1-2 ini fájlt lehetett megnyitni
    Van -e ötlet hogyan tovább?

    Előre is köszönöm a segítséget

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák