Keresés

Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz zsirfecske #4558 üzenetére

    Dehogy, csak a wipe data/factory reset töröl.
    wipe cache/dalvik cache után megmarad minden app minden beállítással.
    másik routerrel kéne próbálnod, vajon azzal is szarakodna?

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

  • chab7

    addikt

    válasz zsirfecske #4558 üzenetére

    Na halihó, most itt vagyok kicsit korábban is ;)
    Edge már írta, hogy megy az update, csak annyival egészíteném ki, hogy gapps már nem kell megint (hacsak nem lesz egy újabb, de akkor külön is feltehető), meg ha már egyszer elindult a rendszered akkor újra reboot, recovery és még egyszer a wipe cache és dalvik (nekem ez kellett az FM RDS rendbetételére. Gondolom más titokzatos dolgokat is javíthat.)

    Fura amúgy a wifi problémád, nálam ugyan nem N-es de szintén Linksys router van és egész nap rajta lóg a Defy.
    Kipróbáltam végre a wifi hotspotot is (Barnacle progival), szépen osztja a mobilnetet.
    Én tehát a továbbiakban sem találok semmi gubancot a legutóbbi nightlyval sem. Nem is értem miért nem végleges már. Talán a rövidebb akksi idő miatt? Amúgy meg ilyen telefonoknál - amit az ember nyomkod mint állat egész nap - az teljesen rendjén van ha minden nap tölteni kell éjszaka. Úgysem indulsz neki még egy napnak ha este 20% de ha 40 vagy 50% akkor sem. Tehát mindegy mennyit merül estig viszont az alap, hogy addig meg bírja ki akármennyit nyomjuk!!!

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Aktív témák