Keresés

Aktív témák

  • mrrr74

    aktív tag

    válasz szabof1 #39006 üzenetére

    Nem tudom az okát, T-Home küldte be a szervizbe és a szerviz megvonta a garit, mert szoftveres beavatkozás történt szerintük. Nem nagyon tartom korrektnek a dolgot, de mit tudok tenni? Fogyasztóvédelem?
    Gyári rom volt rajta, Froyo

    [ Szerkesztve ]

    https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

  • Xes750

    tag

    válasz szabof1 #39006 üzenetére

    Hello szabof1!

    Elöször is szeretném meg köszönni, azt a sok hasznos írást amiket csináltál!
    Ennek köszönhetően van most a BR+ (MB525(már 6) piros lencsés) defymen 4.0.4 es Quarx féle ICS ami mondahatni "hibamentesen" müködik, bár még nem tökéltes
    quadrant (1700-8 )
    Antutu (2300-4)

    A gps jelet mintha nehezebben találná meg (gps tester 1ből talál jelet 22-35 jelerősség között) de az igo valamiért nem akarja észre venni csak nagyon nehezen (A gps nélkül!)

    első kérdésem az lenne hogy ezt befolyásolhatja a jelenlegi os vagy hardverrel lehet gond vagy netán az igo a hibás (nem "eléggé" kompatibilis az ics-vel)

    számítottam akku idő javulásra de egy nap(24h) átlag felhasználs mellett (gyári akksi) olyan 70% ot esik amit soknak érzek.

    második kérdésem hogy melyik buildet ajánlanád (tudom h Te már rengeteget próbáltál meg értesz is hozzá azért kérdezlek Téged) igen.. izlések és pofonok de szeretném a telefonomból a maximumot kihozni.
    Szóval melyik lenne az véleményed szerint, amelyikkel a leggyosabb lenne és leginkább kihasználhatnám a telefon előnyeit? (netán maradjak ezen, és a nightly-k majd megoldják?)

    utolso kérdés, most veszek uj sd-t a telefonba (Samsung 16GB SD micro (SDHC Class 10) (MB-MPAGA/EU) ) elég jó az irás olvasása 22/24 vagy valami hasonló, fogok bármi gyorulást észrevenni szerinted a telefonon (tudom h ez csak akkor számít ha onnan olvas.) első sorban nem sebesség hanem tárhely növelés miatt cserélem le.

    Köszönöm az idődet, és a válaszodat!

    üdv Xes!

Aktív témák