Keresés

Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz apika05 #21090 üzenetére

    Szia,

    Totalcommanderben a beállításaiban a zip tömörítést állítsd 0-ra.

    Ha TC-ben ezután megnyitod a rom zipjét az egyik ablakban, akkor látod a system mappát, abban az app mappát. Onnan törölhetsz alkalmazásokat, amik nem kellenek. Vigyázz... nehogy olyat törölj, ami más feladathoz is kell a romnak: pl. zenelejátszó, galéria, stb.

    Hozzáadni ugyanígy a másik ablakból lehet apk-kat F5 másolással, de!!! Mindenekelőtt gondolom van winrar is a gépeden. Én azzal társítottam az apk-kat. Ha hozzá akarsz adni valamilyen appot, akkor azt egyrészt bemásolod úgy ahogy van a system mappába, de meg kell nyitni winrarral és ha tartalmaz lib mappát, akkor az abban levő fájlokat még pluszban be kell másolni a romban levő lib mappába (az is a systemben van, csakúgy mint az app mappa).

    Néhány alkalmazás beépítve a systembe nagyon buta színösszeállítással jelenhet meg a feltelepített romban (pl. root explorer a miui romba belerakva szürkén fehér betűkkel jelenik meg, míg utólag telepítve tökéletesen), tehát amondó vagyok, hogy érdemesebb (nem kényelmesebb) utólag telepíteni ami kell.

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák