Keresés

Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz Lacopapi #18181 üzenetére

    Most már majd egy hónapja bayer-rel is cm-et használok, de én a soc-al sem és ezzel sem igazán találom azokat a hibákat amiket felrónak a cm-nek mint bug.
    Egyedül az akksi merül kicsit ugye jobban, de hát ez meg használat függő. A hétköznapokban úgysem nyomkodom, hanem normál használattal használom, így pedig bőven viszi az egy napot (+ még ami marad), de mint már valaki mondta, egy ilyen telónál teljesen jó, ha estig bírja a k"küldetést", csak telefonként használva pedig nem is tudom hogy 3 vagy 4 naponta teszem-e töltőre. Szóval én továbbra sem értem a nagy miui lázat. Elfogadni elfogadom, de érteni nem. Talán mert nem vagyok ifjonc, és nekem teljesen más szempontok dominálnak egy rom esetén. Véletlenül sem a színek és ikonformák.
    Szóval csicsásítás és fehér menü esetben oké aki oda húz, de más esetekben csak ülök értetlenül, hogy a user vagy türelmetlen megismerni a cm-et és a nagy ...iui tábor meg beszippantja magával, vagy nem tudom mi van.
    Na de persze mindenki azt használ amit akar, ebben az androidban tényleg ez a jó. Csak hát megrögzött cm-esként nehéz így becsatlakozni a beszélgetésbe. Szidni nem akarom a ...iui vonalat - nem is lenne miért, hiszen azon kívül hogy nem az én világom, nem lehet rá rossz szavam. Ha meg nagy ritkán szólok egy-egy rosszul tudott vagy csak türelmetlenségből a cm-ben ki nem tapasztalt dologgal kapcsolatban egy-egy hsz-re kiigazításképpen, akkor sokszor még én kapok. De hát majd fél éves cm használat után csak lehetnek olyanok amit már megtapasztaltam vele, az egy-két napig próbálgató delikvens meg nem.
    Na, mindenesetre peace. Nem megosztani akarok én, hanem csak olyan helyhez tartozni ahol hasonszőrűek vannak mint én.
    (Tudom - nyugdíjasklub. De ahhoz még van jópár évem :P )
    :D

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Aktív témák