Keresés

Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz domerator #13656 üzenetére

    És tényleg :C :C

    Csak kimentem - és nincs is olyan hideg mint bentről látszik - mert a párom öccsének töklámpást kellett faragni :B :U , na így ki is próbáltam a dolgot.
    Érdekesek az eredmények, a router a nappaliban van, a mi szobánk falánál. Bent a szobában a falnál full a jel, a szemközti falnál az ablakban már csak 2 pöcök. Kint a nappaliban ugye full. Elindulok, az ebédlő és konyhán át kifelé, konyhában már csak 2 pöcök, az udvarra kiérve egy pöcök. (Végig csak két ujjal fogom, ne árnyékoljam mert nagyon le lehet).
    Hiába van csak egy pöcök a bejárati ajtóban, keresztül menve az udvaron (nem olyan nagy azért) a diófához érve még mindig meg van az egy pöcök és simán megy a net.
    Lépegetek tovább. Hintát elhagyva, a kisebb diófáig. Még mindig megvan a pöcök és tölti is az oldalakat az opera. Egészen a baromfi udvar kerítéséig. Ott dobja el a wifit. :Y
    Ez kb egy 5-6 méter plusz mint ami eddig volt.
    Távolságot csak saccolni tudom a routertől, de egy hagyományos 10x10-es ház közepén van a router. A házhoz van konyha építve, kamra, nyitott garázs, gazdasági épületek (tároló, csirke-kacsa-kutya-stb számára), és ezután jön a kerítés ahol elmegy a jel. Mindez 25 méter legalább megvan, de lehet inkább több.
    Bocs a hosszú részletes helyzetjelentésért, de ennek legalább úgy örülök mint domi :DD
    Végre kaptunk valami pluszt is - még ha a baromfi udvar kerítésénél nem is nagyon fogok wifin netezni.
    Még kíváncsi lennék, hogy a távolság tekintetében vajon a szomszédban (amelyik fala az udvarunkkal közös) lenne e jel, vagy az út szembe oldalán a szomszéd kapujában.
    De gondolom lenne. A házunk előtt levő buszmegálóban még simán lehet netezni a wifin.
    És a baromfi udvarnál feltett parabola antenna beállítására is fogok tudni csatlakozni a routerhez és a set-top-box jelét venni a megfelelő appal. :C :C
    Szuper!!!

    (#13660) Mozzarella: Ezen már én is gondolkoztam mert az a legújabb verziós froyo. De csak úgy voltam vele, hogy lehet a régió is sokat számít, így én alapnak azért maradok a mi legújabb gyárinknál: 2.2 CEE

    (#13664) kano: A Defy+ romok közti különbségekből kiindulva (kínai/német) ezt a szebbet el is hiszem. Ráadásul tuti bővebb funkciójú is nem csak szebb, nem olyan butított mint az eu változatok.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Aktív témák