Keresés

Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz errrtu #10010 üzenetére

    Én valamiért nem tudtam állítani. Viszont letöltöttem mégegyszer a Marketből, és most már nekem is hasonlóan néz ki :) Csak a vakut nem tudja valamiért.... :(((

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • chab7

    addikt

    válasz errrtu #10010 üzenetére

    Ó, köszi. :C
    Mindenütt kerestem, csak ott nem :B (Tudtam azért aludni, sőt már a délelőtti melóval is majdnem kész vagyok ;) tartok is egy kis kajaszünetet)

    (#10012) Jaffa75: A Mozz által linkelt xda topic első hozzászólásában megadott "felhőből" szedtem le az apk-t. Simán felment. Igaz, hogy valamit reklamált, de a mégis telepítre böktem - ahogy ott a hsz-ben is írják.

    (#10013) kano: Gyárira felesleges mert az alapból így néz ki.

    (#10017) Mozzarella: Igen, egyedül a fenti sáv átlátszósága kell majd még, de a linkelt fájlodból (meg ami nekem is le volt töltve) látom, hogy ennek is vannak verziói. Áruld már el honnan linkelted be azt a fájlt, hátha ott van több info.

    (#10020) mira72: Nekem a bt füles töltője nem tölti egyáltalán, pedig az is microUSB és 5V 350mA (miközben a laptopról USB kébellal is csak 300mA töltődik a teló és az tölti a fülest is)
    ---------------------------------------------
    (#10023) Mozzarella:
    cm_jordan_full-18.zip (Wed Oct 05 2011 09:47:39 GMT+0200 (CEST))
    Add a new 16bit transparency performance option (android_packages_apps_CMParts)surfaceflinger: persist.sys property for 16bpp transparency (android_frameworks_base)Override user home dir with DROPBEAR_HOME. (android_external_dropbear)jordan: update build_id (android_vendor_cyanogen)Add missing scp entry in CleanSpec.mk and allow -s option (android_external_dropbear)

    (#10024) rumcais: Ha ott már nem a gyári appok ikonjai vannak akkor nem nyúl hozzá.
    (Jesszus, most látom egy rumcájsz klón vagy :Y )

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

  • mszl

    aktív tag

    válasz errrtu #10010 üzenetére

    Szia errrtu !

    Ez melyik óra dátum progi, widget??

    A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

Aktív témák