Aktív témák

  • Halo

    senior tag

    QCMX:

    24.10 Kernel update:more linaro optimizations, add power hal, interactive governor(should be default in bootemnu for correct work power hal), cleanup/disable unused drivers, fix SGX clocks, add bp_ptc service(only service).

    update_for_18.10_v2.zip

    ezt keressétek hozzá, csak pár mega, recoveryből install

    Érdeklődőknek:
    2 órája raktam fel, egyelőre nem tudok mit mondani... most egy filmet néztünk a lányokkal a telóról a tv-re toltam usb-n - legalább feltöltődött a teló :) később fogom nyúzni, ill. éjszaka reptetem, reggel jelentkezem, mennyi kerozint fogyasztott.

    update2:
    nem - nem csak ahhoz!
    a 2ndboot kerneles verzióban a kernel miatt összeolvadnak a különböző Defy ágak - m i n d e n f é l e Defyre jó! annyi csak, hogy az 525-ösökből 526-ost készít - legalábbis ezt mutatja modelnek.
    korábban linkeltem egy video-t, már akkor is jól muzsikált.
    jelenleg nem használok semmi memóriakímélő beépített cuccot, s 150-220 mb a szabad memó!
    működik - működget, persze - néha beakad, néha lassabban indulnak a dolgok, de... ezen még remélhetőleg csiszol Quarx. S nagyjából ez várható majd Wiui fronton is, hiszen Wajk is Q cuccaiból indul ki. Nem lenézni akarom Wajk melóját, s lehet tévedek! Bár úgy lenne! :)
    Mindenesetre én megajándékozom mindkettőjüket egy kis paypalos csomaggal ;)

    [ Szerkesztve ]

    Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

Aktív témák