Aktív témák

  • Halo

    senior tag

    Üdv!

    Van egy kedvenc app-om, SMS Key (Playről letölthető, free - direkt nem linkelem, nehogy reklámnak vegyétek... :) )
    Ez annyit tud, hogy weboldali bankos bejelentkezéskor az érkező sms-kódot "megfogja", egy tappintással, vagy rázással a vágólapra másolja, amit aztán már be is lehet másolni a bejelentkező részhez.

    Jelenleg QCMX -et használok, 0912-es az utolsó, és sajnálatos módon nem működik ezen ROM alatt a program. Amikor jön az sms, s átvált a rendszer az app-ra, vissza már nem ugyanarra az sms beírós weboldalra megy a rendszer, hanem egy bejelentkezés sikertelen oldalra.

    Írtam a fejlesztőnek - szerinte nem nála a hiba, s azért írok, hogy segítsek neki, s egyúttal visszakapjam kedvenc app-omat :)

    Kéretik tehát vállalkozó egyénektől, hogy ICS, ill. JB alatti főzött ROMoknál teszteljék a fenti app-ot! (JB alatt Chrome, alap böngésző, Delfin - alatt se működött, így tovább már nem is néztem...)
    Ha valakinél működik, kérem jelezze a fórumban!
    Az esetleges hibás működést pedig nekem - privátban lehet kevés lesz a hely, de az email címem elérhető.
    2-3 napot várok, aztán jelzem a tapasztalatokat a fejlesztőnek.
    Köszöntem! (És bocs, ha valaki többször olvassa :) )

    Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

Aktív témák