Aktív témák

  • Cpower

    csendes tag

    Sziasztok!

    Remélem tudtok segíteni mert műveltem egy butaságot amiből talán más is tanulhat:

    Van egy Motorola Defy telóm amit upgradeltem Froyo-ra majd rootoltam és lementettem marketről egy alkalmazást app quarantine amivel szépen betettem pár gyári alkalmazást a karanténbe . Namost valamelyik szépen beadott egy furcsa jelenséget. Eltűnt a kezelőfelület nem tölti be sem a hátteret sem a menube nem tudok belépni sem sehova. Rebootolom a telefont és megjelenik a háttér lehúzom a kijelzőzárat beírom a pint és miután rámegyek az OK ra szépen elcsöndesül a main. De pl az órát az akkut látom és a fenti fület le is tudom húzni de azon kívül nincs semmi csak feketeség. Kiütöttem nyilván vmit amivel kapcsolatban nem voltam körültekintő azaz noob voltam. Készülék így használhatatlan de amúgy csörög csak nem tudom felvenni:) A készülék nem indul el recovery módban csak megjelenik egy háromszög benne egy felkiáltójellel meg az android figura de onnan nem tudok merre menni így nem tudom megcsinálni a factory resetet. Lementettem az RSD lite ot meg a megfelelő ROM ot és elindítom bootloader modban de nem engedi flashelni a progi a telót. Most eléggé mattot kaptam. A teló filerendszerét el tudom érni explorerrel de fogalmam sincs hol találom ott a progit ha egyáltalán lehet törölni vagy akármit ami segíthet a problémában. Legjobb lenne csak azt leszedni akkor menthető lenne a 2hetes testreszabás talán, ha nem akkor újra raknám a ROM ot de nem tudom azt sem.
    Bármilyen segítségnek nagyon örülnék akinek van elképzelése kérem írja meg.

    Köszönettel: Balázs

    ui:advanced app killer elindul és azt a notification barból lehúzva látom, hogy betölti a contactokat meg sokmindent tehát az op valamilyen formában fut...

Aktív témák