Aktív témák

  • tarnagy

    aktív tag

    Megdöglött a nyulam!

    Történt pedig, hogy felraktam a Fehér Nyulat és tanulmányoztam, mert a CM7-et még nem ismerem eléggé (MIUI-párti voltam és vagyok és leszek). Titaniummal visszatettem a saját alkalmazásokat, ment minden mint az ágybafekvés.

    Aztán egyszer csak - sajnos, már nem tudom, melyik alkalmazásnál - elsötétült a képernyő, s hiába nyomtam én bármit, még a a kapucsengőt is, nem reagált semmire!

    Nagyon késő volt már, leraktam, mondván, vagy magához tér és akkor minden rendben, vagy kikapcsol és akkor is rendben. De arra nem számítottam, ami történt.

    Reggel ugyanaz a feketeség fogadott (ami egy fehér nyíúl esetében eléggé aggasztó), nyomom a bekapcsoló gombot - semmi. Eszembe ötlött valami (a zsenik váratlan intuíciója!), és rádugtam a töltőre.
    Mit tesz isten: megjelenik a köcsög vagy mi, az alján lötyög valami - és 5, azaz öt százalékról elkezdi tölteni... vagyis teljesen lemerült éjjel.

    DE MIT CSINÁLT KÖZBEN?
    MITŐL MERÜLT LE?
    Éjjel otthon volt, nem nőzött, borbézolt (sic!), nem futott maratonit - mitől veszítette el a szuflát vajh??

    Társaim a defyk mélységes mély vizében: mi a frász ez?? :W

    Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

Aktív témák