Aktív témák

  • Wajk

    addikt

    válasz Juliuska #2488 üzenetére

    arra mégsem tudtál válaszolni, hogy mégis hogy érted el azt a fogyasztást, mert nem gyári beállításokkal azt gondolom. a szabadidőmről annyit, hogy arra szánok időt amire akarok, már másodszor kóstolgatsz(=postjaid száma/megjegyzéseid aránya) :U

    munkámból kifolyólag online vagyok és egy TAB elfér a böngészőmben, és ha tudok próbálok segíteni

    "nekem folyamatosan bekapcsolt 3G-s mobilnet, GPS, auto2/3G ill. autofény mellett produkálja ezt a fogyasztást" mit csinál a 3G mobilneted éjszaka? egy kis elmozdulás lenne a History-ba ha szinklronizálna, a GPS bekapcsolva? navigáció el van indítva? (mert az Android amúgy nem használja, ha nem kell), Autófény? AutoBrightness-re gondolsz? Gondolom éjszaka nem nagyon nézegeted a kijelzőt (akkor is lenne minimális elmozdulás a History-ban, mert a kijelző azért számottevő fogyasztó)

    nem kell egyből magadat varázslónak beállítani és magas lóról beszélni, mert valamilyen beállítosd van, hanem ez a topik arról szólna, hogy megosztod. Tudom elfoglalt vagy, de majd ha lesz időd, mondjuk annyit benyögni, hogy a procit vetted vissza, kiherélted a ROMot, vagy kiszerelted a kijelzőjét...

    szabof1: nekem repülőbe 1%/4-5ó szóval valami gubanc van nálad, nekem bekapcsolt telóval, standby állapotban ennyi a fogyasztás és ez alap, semmi mókolás nélkül :K

    Éppen a minap futottam bele egy elég jól kinéző progiba a System Tuner Pro-ba

    de szétnézhetsz a marketen a CPU analizálók között

    de van egy free ami kiindulási alapnak jó lehet, a Quick System PRO (ingyenes)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Aktív témák